Team 2018-10-30T09:20:46+00:00
Bruce Kalloe

Bruce Kalloe

Algemeen Directeur
bruce@value2u.nl - 010 268 70 18
Bekijk hier Bruce’ #nieuwedenker in de spotlight video.
Riemer Bovet MSc

Riemer Bovet MSc

Consultant
riemer@value2u.nl - 010 268 70 18
mr. Sophie van Mil

mr. Sophie van Mil

Manager Operations/Bedrijfsjurist
sophie@value2u.nl - 010 268 70 18
Laura van Mil MSc

Laura van Mil MSc

Consultant / Manager Backoffice
laura@value2u.nl - 010 268 70 18
Hans de Doelder

Hans de Doelder

Programmeur

hans@value2u.nl - 010 268 70 18
Bekijk hier Hans’ #nieuwedenker in de spotlight video.

 

 

Margot Mendel

Margot Mendel

Marketing & Social Media
margot@value2u.nl - 010 268 70 18
Sharish Kalloe

Sharish Kalloe

Programmeur
sharish@value2u.nl - 010 268 70 18

Kom meer te weten over het Value2u team en bekijk onze video’s op het Value2u YouTube kanaal!